Zespół Redakcyjny Serwisu Parafialnego
Serwis parafia.emuszyna.pl istnieje od 15 maja 2002 roku.

W trakcie swojego istnienia był wielokrotnie modyfikowany i przebudowywany. Parafia.emuszyna.pl jest portalem tematycznym o parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP, w Muszynie, w województwie Małopolskim.

Serwis parafia.emuszyna.pl jest wizytówką parafii w internecie i stanowi przydatne źródło informacji o aktualnych wydarzeniach w postaci aktualizowanych intencji mszalnych i ogłoszeń duszpasterkich, o historii kościoła oraz parafii w postaci tekstów i zdjęć archiwalnych.

Od roku 2008, serwis parafia.emuszyna.pl jest częścią portalu emuszyna.pl

Od roku 2011 serwis nieaktualizowany ze wzlględu na brak wsółpracy z włodarzami parafii.

Administrator:

Marecki Paweł
administrator i redaktor naczelny
e-mail: admin(at)emuszyna.pl

Redakcja portalu:

aktualne ogłoszenia, intencje, informacje i artykuły
e-mail: redakcja(at)parafia.emuszyna.pl
Redaktorzy:

Dorota Frączek
Tomek Hadała
Marek Kmietowicz
Dobrosława Kurzeja
Anna Marecka
Bernadeta Milewska
Mieszko Sylwestrzak
Albin Śliwiński
Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem
p. Wita Kmietowicza,
autora wielu tekstów publikowanych na łamach serwisu.