Regulamin oraz Polityka Prywatności Serwisu

www.parafia.emuszyna.pl

1. POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Korzystając w jakikolwiek sposób z Serwisu znajdującego się pod adresem parafia.emuszyna.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Administratorzy Serwisu zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z Serwisu parafia.emuszyna.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności nie odwiedzaj Serwisu parafia.emuszyna.pl i nie rejestruj się.

2. DANE OSOBOWE:

W czasie korzystania z Serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail.

Każdy użytkownik Serwisu ma prawo do zmiany swoich danych lub do usunięcia ich z naszej bazy.

Dane osobowe podawane przez użytkowników Serwisu w czasie rejestracji, a także dostępne na forum dyskusyjnym są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Nie mamy praktycznej możliwości zabezpieczenia ich przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania użytkownikom Serwisu nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności i Administratorzy Serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie ich przez osoby trzecie do jakichkolwiek celów.

3. PRAWA AUTORSKIE:

Serwis parafia.emuszyna.pl zawiera dokumenty chronione prawem autorskim, w szczególności teksty, zdjęcia, grafikę itp.

Użytkownicy poprzez udostępnianie materiałów za pośrednictwem Serwisu, wyrażają zgodę na ich wykorzystywanie przez pozostałych użytkowników w zakresie ich osobistego użytku, a Administratorzy Serwisu gwarantują sobie prawo do redagowania i publikowania tych materiałów.

Użytkownicy Serwisu zobowiązują się do wykorzystywania wszelkich prezentowanych w nim treści wyłącznie w zakresie własnego osobistego użytku. Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie tych treści, a zwłaszcza materiałów chronionych prawami autorskimi do jakichkolwiek celów wymaga uprzedniej pisemnej zgody podmiotu uprawnionego.

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe w wyniku ich zachowania sprzecznego z powyższym zastrzeżeniem.

4. WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI:

Treści i opinie zawarte na forum i innych wyznaczonych miejscach nie są zawsze zgodne z opiniami Administratorów Serwisu i ich poglądami. Każdy użytkownik ma prawo do umieszczania własnych opinii, jeśli nie naruszają one Regulaminu.

Dane i informacje zawarte na stronach Serwisu służą wyłącznie celom informacyjnym. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za aktualność, dokładność, kompletność prezentowanych w Serwisie informacji, jak również za ich przydatność dla określonych działań użytkowników Serwisu.

Administratorzy Serwisu zastrzegają sobie prawo zmiany danych i informacji w wybranym przez siebie terminie, bez konieczności uprzedniego powiadomienia użytkowników Serwisu.

Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w Serwisie ponosi sam użytkownik. Administratorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności wobec użytkowników Serwisu lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych w Serwisie.

5. POSTANOWIENIA DODATKOWE:

Dane e-mailowe uzyskane podczas subskrypcji newslettera używane będą wyłącznie do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do Serwisu parafia.emuszyna.pl (np. artykuły, ogłoszenia parafialne). Subskrybenci list mailingowych mają w każdym momencie możliwość rezygnacji z otrzymywania listów elektronicznych dystrybuowanych przez niniejszy Serwis.

Administratorzy Serwisu parafia.emuszyna.pl nie odpowiadają za politykę ochrony prywatności innych stron internetowych, zarówno tych dostępnych dla użytkowników dzięki linkom umieszczonym na stronach Serwisu, jak i tych, które umieszczają linki do Serwisu.

Administratorzy Serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za korzystanie przez użytkowników z Serwisu w sposób sprzeczny z postanowieniami niniejszego dokumentu.

W przypadku pytań czy uwag użytkowników dotyczących warunków korzystania z Serwisu czy ochrony prywatności, prosimy o przesłanie poczty elektronicznej na adres kontakt@parafia.emuszyna.pl