Mulitimedia
W tym miejscu serwisu prezentujemy wszystkie materiały rozumiane pod szerokim pojęciem materiałów multimedialnych.

Galerie zdjęć, materiały audio oraz wiele innych przygotowanych i udostępnionych przez redakcję serwisu jest sukcesywnie dodawanych i rozbudowywanych.
Wirtualne Kapliczki
Mapa Kapliczek
Wirtualna Mapa Przydrożnych Kapliczek znajdujących się w naszej Parafii. Każdy przydrożny krzyż ma swoją niejednokrotnie bardzo ciekawą historię. Przystanij na chwilę wędrowcze i posłuchaj ich opowieści.

Materiały Audio
Przedstawiamy wam nagrania pieśni czasu wolnego oraz innych okresów roku liturgicznego, takich jak: kolędy i pastorałki czy pieśni śpiewane podczas wielkiego postu.

Wszystkie nagrania pochodzą z prywatnych zbiorów naszej Młodzieżowej Scholi Parafialnej. Rejestowane były w trakcie mszy świętych i uroczystości kościelnych w naszym kościele.

Chat Parafialny
Poznaj nowych znajomych, porozmawiaj na nurtujące Cię tematy, spędź miło czas. To wszystko i dużo więcej na regularnych spotkaniach na naszym Chacie Parafialnym.

Fotogalerie
Zarówno Kościół Parafialny jak i miasto Muszyna jest miejscem bardzo aktrakcyjnym wizualnie.
Zapraszamy zatem do odwiedzin przygotowanych przez nas galerii zdjęć podzielonych na kilka kategorii tematycznych.