ARTYKUŁY
artykuły parafiamuszyna
Poniżej prezentujemy artykuły nadesłane przez przyjaciół i sympatyków serwisu parafialnego.

Chcesz podzielić się z innymi wiedzą na jakiś temat, znasz ciekawą historię,
coś Cię bulwersuje?

Tutaj masz okazję przedstawić swój pogląd.

Aspekty religii. Wierzyć jednocześnie nie wyznając...? 30.04.08
"Jestem wierzący, a nie praktykujący"- to temat jednego z wykładów, który skłonił mnie do napisania tego artykułu. Chcę napisać o absurdzie takiego wyznania, błędzie światopoglądowym i niezliczonych pomyłkach ludzkiego umysłu w aspekcie wiary.

Młodzież Muszyny Janowi Pawłowi II w trzecią rocznicę Jego „odejścia do domu Ojca” 30.04.08
Główne obchody trzeciej rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II odbywały się w Warszawie, Krakowie, Wadowicach , Lublinie, ale też jak Polska długa i szeroka we wszystkich miastach miasteczkach i wioskach, a nawet osiedlach.

Muszyńskie ulice - dlaczego wieczorami pustoszeją? 30.04.08
Muszyna- uzdrowiskowe miasteczko, które żyje tylko w dzień!- Dlaczego?
Co trzeba zmienić by nasze miasto odżyło wieczorami?
To pytanie zadaje sobie pewnie wiele mieszkańców Muszyny jak i turyści, którzy odwiedzają nasze miasto! Więc dlaczego od lat nikt nie postarał sie o to by zmienić wieczorny obraz naszego miasta???

Wywiad z Misjonarzem 29.04.08
Rozmowa z ks. Stanisławem Kuczajem Misjonarzem pracującym w Republice Centralnej Afryki, który niegdyś pełnił swoją posługę duszpasterską w naszej parafii. Wygłosił on w naszym kościele kazania w niedzielę 20 sierpnia 2006 roku.

<< Nowsze (1 2 ) Starsze >>