Przekazanie parafii nowemu Proboszczowi w Muszynie parafii św. Józefa
Dnia 15.08.2010r. w naszej parafii zostały podpisane dokumenty przekazania całości parafii wraz z majątkiem kościelnym przez nowego proboszcza Ks. Stabacha Pawła.

Podpisy zostały złożone w obecności Ks. dziekana Bogusława Skotarka oraz Ks. prałata Józefa Wierzbickiego, który był proboszczem ponad 20 lat a teraz przechodzi na emeryturę.
Proboszczowie odprawili wspólnie msze św. o 9:15.
W trakcie mszy Ks. Dziekan przywitał nowego proboszcza oraz podziękował Ks. prałatowi za wieloletnią prace duszpasterską w tej parafii.
Dnia 17.08.10 dodał paul33