Infokiosk
Darmowy punkt dostępowy do stron internetowych o naszej gminie
Od niedawna na ścianie budynku przy Urzędzie Miasta znajduje się Infokiosk, czyli komputer z ekranem dotykowym, dzięki któremu możemy przeglądać internetowe strony informacyjne dotyczące naszej gminy.

Dzięki uprzejmości informatyka Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej w Muszynie - Pana Łukasza Bajorka - za pomocą infokiosku można także korzystać z informacji umieszczonych w naszym serwisie parafialnym.

Wszystkich zachęcamy do skorzystania z tej formy kontaktu z tym, co dzieje się w naszej parafii!
Dnia 29.04.08 dodał paul33