Trzecia rocznica śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II
W dzień trzeciej rocznicy Jego śmierci modliliśmy się o rychłą beatyfikację Jana Pawła II w trakcie Mszy świętej o godz. 19:00 oraz nabożeństwie
2 kwietnia 2005 roku odszedł do Domu Ojca nasz Papież, Sługa Boży Jan Paweł II.

Grupa młodych z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i parafialnej Scholii przygotowała pod opieką ks. mgr Grzegorza Grycha, ponad godzinny program poświęcony Osobie Jan Pawła II i jego nauczania.

We wspólnym czuwaniu oczekiwaliśmy godz. śmierci Ojca Świętego - 21:37, kiedy to w całej Polsce zabrzmiały kościelne dzwony.

"SZUKAŁEM WAS, A TERAZ WY PRZYSZLIŚCIE DO MNIE"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem:
Młodzież Muszyny Janowi Pawłowi II w trzecią rocznicę Jego „odejścia do domu Ojca”
Dnia 29.04.08 dodał paul33

Aktualności serwisu Ekumeniczno Informacyjnego - Kosciol.pl

- Elegia o starej Europie
- Księża są różni
- Kłótnie a wymiana poglądów
- Białoruski Kościół greckokatolicki
- Karl Rahner a współczesność
Nie mozna połšczyć się z adresem: http://forms.opoka.org.pl/rss.php.