Młodzież Muszyny Janowi Pawłowi II w trzecią rocznicę Jego „odejścia do domu Ojca” 30.04.08
Główne obchody trzeciej rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II odbywały się w Warszawie, Krakowie, Wadowicach , Lublinie, ale też jak Polska długa i szeroka we wszystkich miastach miasteczkach i wioskach, a nawet osiedlach.

Muszyńskie ulice - dlaczego wieczorami pustoszeją? 30.04.08
Muszyna- uzdrowiskowe miasteczko, które żyje tylko w dzień!- Dlaczego?
Co trzeba zmienić by nasze miasto odżyło wieczorami?
To pytanie zadaje sobie pewnie wiele mieszkańców Muszyny jak i turyści, którzy odwiedzają nasze miasto! Więc dlaczego od lat nikt nie postarał sie o to by zmienić wieczorny obraz naszego miasta???

Wywiad z Misjonarzem 29.04.08
Rozmowa z ks. Stanisławem Kuczajem Misjonarzem pracującym w Republice Centralnej Afryki, który niegdyś pełnił swoją posługę duszpasterską w naszej parafii. Wygłosił on w naszym kościele kazania w niedzielę 20 sierpnia 2006 roku.

Intencje Mszalne 29.04.08
20 - 27 kwietnia 2008

Infokiosk 29.04.08
Darmowy punkt dostępowy do stron internetowych o naszej gminie

<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ) Starsze >>

Aktualności serwisu Ekumeniczno Informacyjnego - Kosciol.pl

- Elegia o starej Europie
- Księża są różni
- Kłótnie a wymiana poglądów
- Białoruski Kościół greckokatolicki
- Karl Rahner a współczesność
Nie mozna połšczyć się z adresem: http://forms.opoka.org.pl/rss.php.