Ukryte męki Pana Jezusa w Ciemnicy 30.04.08
Kiedy w nocy w Wielki Czwartek pojmało Pana Jezusa w Ogrodzie Oliwnym wtedy Apostołowie przestraszyli się i wszyscy pouciekali. Dlatego źródła oficjalne, jak Ewangelie nie wspominają nic o torturach Pana Jezusa wycierpianych nocą w Ciemnicy.

Sądy Boże 30.04.08
W trwającym obecnie okresie wielkanocnym warto podjąć refleksję odnośnie śmierci i tego co nas czeka w momencie odejścia z tego świata. Chrystus zmartwychwstał... i my zmartwychwstaniemy.

Aspekty religii. Wierzyć jednocześnie nie wyznając...? 30.04.08
"Jestem wierzący, a nie praktykujący"- to temat jednego z wykładów, który skłonił mnie do napisania tego artykułu. Chcę napisać o absurdzie takiego wyznania, błędzie światopoglądowym i niezliczonych pomyłkach ludzkiego umysłu w aspekcie wiary.

Młodzież Muszyny Janowi Pawłowi II w trzecią rocznicę Jego „odejścia do domu Ojca” 30.04.08
Główne obchody trzeciej rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II odbywały się w Warszawie, Krakowie, Wadowicach , Lublinie, ale też jak Polska długa i szeroka we wszystkich miastach miasteczkach i wioskach, a nawet osiedlach.

Muszyńskie ulice - dlaczego wieczorami pustoszeją? 30.04.08
Muszyna- uzdrowiskowe miasteczko, które żyje tylko w dzień!- Dlaczego?
Co trzeba zmienić by nasze miasto odżyło wieczorami?
To pytanie zadaje sobie pewnie wiele mieszkańców Muszyny jak i turyści, którzy odwiedzają nasze miasto! Więc dlaczego od lat nikt nie postarał sie o to by zmienić wieczorny obraz naszego miasta???

<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ) Starsze >>

Aktualności serwisu Ekumeniczno Informacyjnego - Kosciol.pl

- Elegia o starej Europie
- Księża są różni
- Kłótnie a wymiana poglądów
- Białoruski Kościół greckokatolicki
- Karl Rahner a współczesność
Nie mozna połšczyć się z adresem: http://forms.opoka.org.pl/rss.php.