UWAGA! 30.01.12

STRONA NIEAKTUALIZOWANA!!!

Informacje tutaj zawarte posiadają charakter archiwalny.

Zapraszamy na oficjalna stronę. www.muszyna.diecezja.tarnow.pl

Przekazanie parafii nowemu Proboszczowi w Muszynie parafii św. Józefa 17.08.10
Dnia 15.08.2010r. w naszej parafii zostały podpisane dokumenty przekazania całości parafii wraz z majątkiem kościelnym przez nowego proboszcza Ks. Stabacha Pawła.

Zmiana ks. wikariuszy 09.07.10
Dnia 20 czerwca 2010r. Ks. Biskup Ordynariusz skierował do pracy w naszej parafii Ks. Szyszka Mateusz.

Nominacja nowego proboszcza 21.06.10
Dnia 17 czerwca 2010r.,biskup Wiktor Skworc, nominował nowego proboszcza w naszej parafii.

Drogi Krzyżowe Młodych 2010 22.02.10
Wielki Post - "Czas zdejmowania masek"
Cykl tematycznych Dróg Krzyżowych organizowanych przez oddział KSM w Muszynie. Zapraszamy

<< Nowsze ( 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ) Starsze >>